8500 Pápa, Teleki u. 2. +36 89 510 560 info@weoressuli.hu 
Régi honlapunk hamarosan elérhető lesz az old.weoressuli.hu címen.

Angol területi nyelvi verseny

Iskolánk sikerrel szerepelt a Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola által szervezett területi nyelvi versenyen. A megmérettetés két fordulóból állt. Az írásbelin nyelvtani ismereteiket tették próbára a gyerekek. A szóbeli forduló május elején volt. Előre megadott témák alapján beszélgettek a tanulók az őket értékelő tanárokkal, majd képleírásra került sor.
Iskolánk tanulói szépen szerepeltek a versenyen.
Győri Botond 6.a osztályos tanuló első helyezést ért el. Jól helytállt az 5.b osztályos Figerl Sarolta és Horváth Eleonóra is.
Büszkék vagyunk a két 8.b osztályos diákunkra, Györkös Hannára és Mező Pannára. Ők az Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola területi versenyén vettek részt, amelyet Pápa és környéke általános- és középiskolái számára szerveztek. Mindketten szépen teljesítették a feladatokat.

Angol tanárok

 

Információk

 

Weores banner

 

FHT jelveny 

dth logo

 

penz7 logo small

 

menza etlap

   

infopapa logo mini

 

papa ma logo sm

 

okoisk logo sm

 

logo ref int color x small

 

palyazati logo 1

 

TAMOP 3 1 4 logo

 

O365 dl

 

KKA logo sm

 

pontvelem

 

mini W S Zoldbajnokok logo

 

link varosi ovodak

 

hatartalanul

Copyright © 2017. Pápai Weöres Sándor Általános Iskola. Powered by WebLION CMS&Host