8500 Pápa, Teleki u. 2. +36 89 510 560 info@weoressuli.hu 
Régi honlapunk hamarosan elérhető lesz az old.weoressuli.hu címen.

Mozdulj Pápa!

Iskolánk az idén is részt vett a Mozdulj Pápa! elnevezésű szabadidős rendezvényen. Április 21-én, pénteken délután a Sportcsarnokban 87 alsós diákunk próbálta ki többek között a trambulint, lovastornát, lengőtekét, kosárlabdát,a bungee run pályát és a teqball asztalt.
Legnépszerűbbnek a falmászás bizonyult, a gyerekek többsége több nehézségi fokozatot is „megmászott”. Megtekintettünk egy táncbemutatót és az érdeklődök belekóstolhattak a küzdősportokba. Tanulóink örömmel végezték a játékos jógagyakorlatokat is.
Ebben a színes sportkavalkádban minden gyermek megtalálta a neki tetsző elfoglaltságot, sokat mozogtak, jól érezték magukat.

Információk

 

Weores banner

 

FHT jelveny 

dth logo

 

penz7 logo small

 

menza etlap

   

infopapa logo mini

 

papa ma logo sm

 

okoisk logo sm

 

logo ref int color x small

 

palyazati logo 1

 

TAMOP 3 1 4 logo

 

O365 dl

 

KKA logo sm

 

pontvelem

 

mini W S Zoldbajnokok logo

 

link varosi ovodak

 

hatartalanul

Copyright © 2017. Pápai Weöres Sándor Általános Iskola. Powered by WebLION CMS&Host